Adana Merkez Yanlıyor Herkes

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Diamond Entertainment
Adana Merkez Yanlıyor Herkes oyununda şahin kralının kim olduğunu herkese göster.

Modifiye ve driftin buluştuğu yer herkesin gönlünde Adana şehridir. Adana Merkez Yanlıyor Herkes mobil oyunu eğlenceli ve renkli bir oyun olup tercih edecek oyuncularımız için ücretsiz olarak sunulmuştur. oyunumuzu Android mobil cihazınıza indirebilir ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Gerçek Şahin drift ve modifiye simülatörü Adana Merkez Yanlıyor Herkes .

Türkiye'nin en iyi şahin oyunu olarak görülen Adana Merkez Yanlıyor Herkes mobil oyunu ile sizde şahin marka aracınızı alın ve yolların tozunu attırın. Sadece modifiye severler için değil drift severleri de cezbeden bir mobil oyun olarak gördüğümüz bu keyifli oyunda zaman geçirmek sizi eğlendirecektir. Sizde şahin aracınızı seçin, en güzel modifiye ile aracınız süsleyin ve sonunda harika driflere adınızı kazıtın.

Araba oyunlarında yer almayı seven arkadaşlarımızın keyif alarak oynayacağı Adana Merkez Yanlıyor Herkes mobil oyununda şahin kralının kimin olduğunu herkese göstereceksiniz. Araba çıkartmaları, araç boyama için farklı spreyler, gerçek motor sesleri ile aracınızı en güzel hale getiren kişi siz olun. 

Daha Fazla Göster
Adana Merkez Yanlıyor Herkes indir